Art Team Building

Czy wiesz, że zadowoleni pracownicy są o ponad 43% bardziej produktywni, o 86% bardziej kreatywni oraz generują aż do 61% mniejszą rotację? Dodatkowo firmy z zaangażowanymi pracownikami osiągają do 2,5 razy więcej dochodu! Twoja firma także może osiągnąć taki efekt. W jaki sposób? Rozwiązaniem jest Art Team Building, czyli autorski warsztat, podczas którego skupiamy się na budowaniu zespołu, poprawie atmosfery i umacnianiu relacji przez sztukę. Wieloletnie doświadczenie w branży HR (zarówno w roli członków zespołów, liderów, czy koordynatorów akcji integracyjnych) pozwoliło nam także zauważyć, że Art Team Building to dobra metoda, która pozwoli „odsłonić” charakter i umiejętności pracowników. Gdy członkowie dowiadują się więcej o innych, zauważają jednocześnie to, co każdy z nich może wnieść do grupy. W efekcie – po warsztatach wzrasta poziom zadowolenia pracowników, wzmacnia się ich więź oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. 

Kwestie organizacyjne:

  • wśród proponowanych aktywności znajdują się: wspólne tworzenie obrazów mixmediowych na kanwie, tworzenie scrapbookingowych albumów pamiątkowych, robienie, gadżetów na biurko, tworzenie kartek okolicznościowych, tagów prezentowych, robienie ozdób świątecznych np. bombek na choinkę, pisanek, zdobienie wianków, robienie kalendarzy/ notesów, ozdabianie metodą decoupage przedmiotów drewnianych (tematyka dowolna pudełka, tace, zegary, herbaciarki, chusteczniki itp.)
  • szczegóły oferty ustalane są indywidualnie i dopasowywane do potrzeb i wymagań firmy
  • istnieje możliwość zorganizowania spotkania w pracowni dla 10 osób, w przypadku większych grup spotkania są organizowane w siedzibie u klienta
  • podczas warsztatów zapewniamy materiały oraz opiekę instruktora z doświadczeniem z branży HR
  • wszystkie przygotowane prace zostaną przekazane uczestnikom warsztatów

Zapytaj o szczegóły: 784 689 959 lub spottykalnia@gmail.com