Dla firm

Art Team Building

Coraz większą popularnością wśród firm cieszą się zajęcia Team Building czyli budowanie zespołu. Badania pokazują, że mają one wpływ na podniesienie efektywności zespołu, budowanie więzi i szacunku między pracownikami, wzmacniają poczucie przynależności do grupy.

Szczególnym rodzajem zajęć Team Building jest Art Team Building, czyli budowanie zespołu przez sztukę, albo przez twórczość. Jest to o tyle dobre podejście do budowy, że skupia się na wspólnej pracy i na tworzeniu atmosfery kreatywności i dialogu, który sprzyja odkrywaniu we współpracownikach zalet, które w pracy nie zdołały się ujawnić

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w zespołach HR zarówno jako członek zespołu jak i leader. Już wtedy organizowałam wspólne, prywatne spotkania tematyczne jak decoupage, wspólne tworzenie ozdób świątecznych, akcje charytatywne na rzecz różnych stowarzyszeń. Zawsze po takich spotkaniach było widać pozytywny efekt w pracy naszego zespołu.

To doświadczenie kontynuuję już jako firma specjalizując się w organizowaniu twórczych spotkań. Dlatego Spottykalnia oferuje zajęcia Art Team Building dla firm. Nasza oferta obejmuje takie aktywności jak:

  • wspólne tworzenie obrazów mixmediowych na kanwie
  • tworzenie scrapbookingowych albumów pamiątkowych
  • gadżetów na biurko
  • tworzenie kartek okolicznościowych, tagów prezentowych
  • robienie ozdób świątecznych np. bombek na choinkę, pisanek
  • ozdabianie wianków
  • robienie kalendarzy/ notesów
  • ozdabianie metodą decoupage przedmiotów drewnianych (tematyka dowolna pudełka, tace, zegary, herbaciarki, chusteczniki itp)

Warsztaty Charytatywne

Alternatywą formą zajęć organizowanych dla firm są Warsztaty Charytatywne dla pracowników. Cieszą się one dużym zainteresowaniem w sezonie świątecznym. Jeśli chciałbyś połączyć przyjemne z pożytecznym i zaoferować swoim pracownikom twórcze spożytkowanie czasu na pomaganie, to mamy na to pomysł. Oferujemy warsztaty z rękodzieła zawierające materiały oraz opiekę instruktora. Po ich zakończeniu wykonane prace będzie można sprzedać na firmowych kiermaszach charytatywnych, a zebrane pieniądze przysłużą się wsparciu szczytnego celu. Gwarantujemy, że zarówno same warsztaty sprawiają frajdę uczestnikom, jak i rękodzieło na nich stworzone cieszy się później bardzo dużym zainteresowaniem. W aktualnej ofercie proponujemy warsztaty z kartek świątecznych, stroików oraz ozdób choinkowych.

Szczegóły oferty ustalane są indywidualnie i dopasowywane do potrzeb i wymagań klienta. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania w pracowni dla 10 osób, w przypadku większych grup spotkania są organizowane w siedzibie u klienta.

Email: spottykalnia@gmail.com, telefon: 784 689 959